KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13374271
nr 1337 4271
Akvarell
Kina, Bambu, 68x32 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:26:51
150 kr